ترجمه مقالات تخصصی و ISI در شرکت انجام پروژه راد مشاور

مترجمان کاملا حرفه ای موسسه علمی-تحقیقاتی راد مشاور با داشتن دانش کافی در تمامی رشته های دانشگاهی آمادگی خود را در انجام امور مقالات علمی و پژوهشی و با در نظر گرفتن تمامی اصول ترجمه یک مقاله اعلام می داردو پذیرای دریافت سفارشات شما در خصوص ترجمه هرگونه مقاله فارسی و انگلیسی اعم از مقالات دانشگاهی, علمی پژوهشی و ترجمه مقالات آی اس آی می باشد.

یکی از نکات مهم ترجمه این است یک مترجم باید زبان و مفهوم نوشته ای را که از آن ترجمه می کند، به بهترین شکل بداند، ما برای بر طرف کردن هر گونه مشکل و ارائه بهترین نتیجه ، برای ترجمه هر متن در هر رشته ای از متخصصین همان رشته استفاده می کنیم تا در مورد کلمه ی واحد که معانی مختلفی دارد, دقیقا از همان معنی مرتبط با موضوع استفاده شود .

هدف موسسه علمی-تحقیقاتی ارائه خدماتي دقيق، سريع و با کيفيت در زمينه ترجمه تخصصی انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی با قيمتي عادلانه و مناسب در تمامي زمينه هاي علمي و تحقيقاتي در داخل و خارج از کشور مي باشد.

موسسه در بخش ترجمه فعاليت گسترده اي دارد و کاربران محترم مي توانند تنها به وسيله انجام يک پروسه کوتاه اقدام به ثبت سفارش ترجمه هاي خود در قسمت ثبت درخواست نمايند. موسسه ما این امکان را فراهم ساخته است که شما عزیزان با صرف کمترین زمان و مناسب ترین هزینه، سفارشات خود را به سادگی ثبت نمایید.

مزایای کار با موسسه علمی-تحقیقاتی راد مشاور :

1- ترجمه کلیۀ مقالات دانشجویی تمام رشته ها

2- ترجمه و ویرایش مقالات تخصصی آی اس آی

3- کلیه متون ترجمه شده بصورت تایپ شده تحویل می گردند.

4- نیازی به مراجعه حضوری جهت سفارش ترجمه نیست.

5- خدمات بصورت آنلاین هم ارائه و پشتیبانی می شوند.

6- سرعت و کیفیت خدمات ترجمه به وسیله به کارگیری مترجمین حرفه ای، متبحر و کارآزموده کشوری تضمین می گردد.

7- تمامی سفارشات تا ۴۸ ساعت پس از تحویل دارای ضمانت اصلاح می باشند.

8- متون ترجمه شده قبل ازتحويل به مشتري دوباره مورد بازبيني و ويرايش قرار مي گيرد.

JoomShaper