ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

در دنیای دانش نو، آنچه که از مدرک تحصیلی مهم تر است، رزومه‌ی تحقیقاتی و پژوهشی فرد می باشد. دو مولفه بارز برای نشان دادن توانایی فرد در تحقیق و پژوهش، پایان نامه و مقاله است. برای مصاحبه های کاری و دانشگاهی، این موضوع که فرد مصاحبه شونده دارای مقاله پژوهشی داخلی یا بین المللی باشد مزیت رقابتی بسیار مهمی را شکل می دهد که در اکثر موارد بر نتیجه مصاحبه و آزمون تاثیر می‌گذارد. نتیجتا دانشجویان چه برای اخذ نمره بیشتر در  درس پایان نامه، چه با هدف ادامه تحصیل در مقاطع عالی دانشگاهی و یا با هدف استخدام و اشتغال به کار نیازمند داشتن مقاله علمی در سابقه خود هستند.

ترجمه مقاله ISI

در قرن حاضر، سرعت و پیشرفت تولید علم به طور خیره کننده ای در حال افزایش است. مقاله های علمی یکی از مهمترین منابع اطلاعاتی و پژوهشی و یکی از ابزارهای اصلی جهت معرفی یافته های تحقیقاتی در بین محققان به شمار می روند. زبان علمی اکثر مقالات علمی در دنیا انگلیسی بوده و به همین دلیل تهیه مقالات ، ارسال مقالات به مجلات ISI، شیوه نگارش مقالات ISI و همچنین انتشار و چاپ مقالات به این زبان است. بنابراین اساتید، محققان، دانشجویان ارشد و دکتری جهت انتشار نتایج تحقیقات، پایان نامه ها، رساله های خود نیاز به ترجمه مقالات به انگلیسی با کیفیت خوب در قالب و چارچوب مقاله دارند. همچنین در مقاطع تحصیلات تکمیلی، دانشجویان جهت پژوهش research نیاز به مطالعه مقالات به روز در حوزه مدنظر دارند. از آنجایی که این مقالات به صورت انگلیسی می باشند، نیاز به ترجمه مقالات به زبان فارسی بصورت روان دارند.

ترجمه تخصصی مقالات isi یکی دیگر از حیطه هایی است که موسسه علمی تحقیقاتی راد مشاور در آن به فعالیت می‌پردازد. موسسه رادمشاور پس از سال‌ها فعالیت در زمینه ترجمه تخصصی متون دانشگاهی، ترجمه مقالات ISI و ISC دارای گروه زبده‌ای از مترجمین می‌باشد که فارغ التحصیل رشته‌های مختلفی هستند و در زمینه ترجمه تخصصی خود فعالیت می کنند. تفاوت ترجمه تخصصی مقاله isi با سایر ترجمه‌ها این است که در ترجمه تخصصی مقاله isi فقط تسلط به زبان انگلیسی کافی نیست و مترجم باید علاوه بر ترجمه دقیق, میبایست به زبان علمی مقاله  مورد نظر نیز آشنایی داشته باشد. بنابراین ترجمه تخصصی را نمی‌توان توسط هر مترجمی انجام داد.بدون شك ترجمه مقاله ISI می بایست توسط مترجمی صورت گیرد كه آن مترجم سابقه نگارش مقاله ISI، در آن زمینه تحقیقی را داشته باشد. چراکه مترجم میبایست هم با اصطلاحات مربوط به زمینه تحقیقی مقاله آشنایی داشته باشد و هم اینکه با مفاهیم مقاله مورد نظر آشنایی کامل داشته باشد. در غیر این صورت ترجمه مقالات ISI کیفیت مطلوبی نخواهد داشت. موسسه علمی تحقیقاتی راد مشاور با گردآوری کادری مجرب در تمامی رشته ها امکان هرچه بهتر انجام شدن این مقوله را برای شما فراهم کرده است. در واقع هدف موسسه ارائه خدماتي دقيق، سريع و با کيفيت در زمينه ترجمه تخصصی انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی با قيمتي عادلانه و مناسب در تمامي زمينه هاي علمي و تحقيقاتي در داخل و خارج از کشور مي باشد.

ویژگی های رادمشاور:

- دقت و سرعت در انجام کار

- استخراج مقاله و چاپ در مجلات معتبر علمی
اکسپت و چاپ مقالات در تمامی رشته های دانشگاهی
خدمات چاپ کتاب در تمامی رشته های دانشگاهی

- نگارش مقاله و چاپ تضمینی مقالات در موضوع پیشنهادی از سوی دانشجویان
اخذ پذیرش تضمینی  مقالات  شما در مجلات آی اس سی  و آی اس آی
نگارش و اکسپت مقالات در کنفرانس های داخلی
مشاوره  و کمک  به دانشجویان در نگارش پایان نامه های  کارشناسی ارشد  از ارایه عنوان تا نگارش در تمامی  فصول پایان نامه و استخراج مقاله از پایان نامه های تحصیلی و چاپ تضمینی آنها.

  تهیه مقاله انگلیسی با ترجمه تخصصی از مقاله فارسی و یا پایان نامه شما
مقاله شما به زبان انگلیسی برگردانده و از نظر ساختارهای زبان انگلیسی مخصوص ژورنالهای علمی مورد بررسی قرار می دهد.
ویرایش مقاله ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI
بررسی دقیق و نقد مقاله از نظر شیوه تحقیق و روش نگارش مقالات علمی و همچنین انجام تغییرات ساختاری مختص هر ژورنال
ویرایش مقاله در صورت درخواست از طرف ژورنال

          

 

 

JoomShaper