ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

یکی از معیارهای میزان تولید علم در هر کشوری، نگارش مقاله علمی پژوهشی است. این مقاله ها هر اندازه در نشریه های علمی معتبر چاپ شود و هر چقدر کیفیت این آثار بالاتر باشد، می توان به آینده علمی کشور خوش بین تر بود. نگارش مقاله ISI این روزها تبدیل به یک باید برای دانشجویان و پژوهشگران ایرانی شده است. مقالات ISI به دلیل دارا بودن استانداردهای بالاتر در جامعه علمی بیشتر پذیرفته می‌شوند و البته به دلیل همین استانداردهای بالا، مقاله مورد نظر نیز باید بسیار تخصصی و مناسب باشد موسسه علمی پژوهشی راد مشاور با حضور جمعی از اساتید برجسته ی کشور به ارائه خدمات در خصوص نگارش و پذیرش و چاپ مقالات در مجلات مختلف می پردازد. باتوجه به این که در زمینه های مقالات دانشجویان کشورمان مشکلات زیادی را در گذشته داشته اند این موسسه برای پوشش این نیاز ها روش ها و راه کارهای مختلفی را در نظر دارد  که تمامی نیاز های دانشجویان را پوشش می دهد ، ما در زمینه مقالات و مقالات ISI هر نوع خدماتی که دانشجویان نیاز داشته باشند رو فراهم کرده ایم و از مراحل ابتدایی مثل مشاوره ، راهنمایی گرفته تا چاپ مقالات در ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در کنار دانشجویان خواهیم بود و به جرات میتوانیم اعلام کنیم که دیگر در این خصوص دانشجویان هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت .

 

 

خدمات موسسه علمی تحقیقاتی رادمشاور:

– چاپ تضمینی مقاله ISI با کمترین هزینه و بهترین کیفیت

– چاپ فوری مقاله

– ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی و با کمترین هزینه .

– ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI

– مشاوره اکسپت مقاله

– ترجمه، ویرایش تخصصی مقالات علمی ISIکلیه رشته ها

 

– تجزیه و تحلیل داده های آماری با استفاده از نرم افزارهای مربوط

– ارسال و پذیرش مقالات داخلی ، ISC و ISI

  - تبدیل طرح پژوهشی انجام‌شده به مقاله فارسی

 

  - ویرایش مقاله فارسی از نظر ساختاری و نگارشی

 

  - ویرایش مقاله فارسی از نظر آماری و متدولوژی

 

  - نگارش چکیده فارسی برای مقالات

 

  - بررسی صحت منابع و انطباق با فرمت مجله مورد نظر

 

  - چاپ مقاله فارسی در مجلات فارسی‌زبان داخلی

 

  - تبدیل طرح پژوهشی انجام‌شده به مقاله انگلیسی

 

  - ویرایش مقاله انگلیسی از نظر ساختاری و نگارشی

 

  - ویرایش مقاله انگلیسی از نظر آماری و متدولوژی

 

  - نگارش چکیده انگلیسی برای مقالات

 

  - ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی

 

  - ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

 

  - چاپ مقاله انگلیسی در مجلات انگلیسی‌زبان

 
   

 

مراحل انجام مقالات در موسسه علمی تحقیقاتی رادمشاور:

- انتخاب موضوع: این مرحله مهمترین بخش مقاله ISI است چرا که داشتن موضوعی بدیع و نو در چاپ مقاله ISI در مجلات معتبر بسیار حائز اهمیت است. هر چه قدر موضوع جذاب تر باشد مقاله ای با ارزشمند تر به دست خواهد آمد که البته امکانات و منابع مورد نیاز موضوع مقاله نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

2- گردآوری منابع علمی و داده‌ها: در این مرحله پژوهشگران ما با استفاده از مقالات معتبر ISI و مرتبط چاپ شده و همچنین تحقیقات میدانی به گردآوری داده ها و پیشینه پژوهش مورد نیاز برای انجام مقاله می پردازند تا پژوهش به سطحی از پختگی برسد.

۳- شروع نگارش مقاله: پس از جمع آوری محتوای مورد نیاز اکنون زمان آن است تا پژوهشگر با نظر دانشجو شروع به نگارش مقاله ISI نماید. نهایتا خروجی این مرحله متن کامل مقاله ISI خواهد بود که البته نیازمند اصلاحات می باشد.

۴- اصلاحات نهایی مقاله: پس از اتمام فرایند نگارش مقاله ISI برای دانشجو ارسال می گردد تا با نظر اساتید دانشجو و نیز خود دانشجو اصلاحات مورد نیاز انجام گردد.

۵- ارسال برای ترجمه و چاپ در مجله: پس از نگارش مقاله و رفع اصلاحات مربوطه، مقاله برای مترجم ارسال می‌گردد. بدون شک داشتن متنی روان و معتبر در چاپ مقاله ISI بسیار حائز اهمیت است، موضوعی که بدون شک مرکز انجام مقاله ارشد یاران شریف آن را تضمین می کند. پس از ترجمه و تائید نهایی مقاله ISI برای مجلات معتبری که از قبل تائیدی آنها از طرف دانشجو اعلام گردیده است ارسال می گردد.

 

JoomShaper