ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

 

پایان‌ نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. به بیان دیگر پایان نامه استدلال موضوعی، ارائه پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی و یا احتمالا (با اغراق) مهم ترین نوشته ای است که تا کنون منتشر کرده اید. اما پایان نامه دکترا باید موضوع  مناسب و جامعی داشته باشد و بیانگر پدیده یا نتیجه ای جدید باشد. انجام پایان نامه اساس و پایه بسیاری از تحقیقات علمی و اکتشافات محققین می باشد. در پایان نامه دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل و یا تجارب عملی و یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند.  پایان نامه بخش‌های مختلفی دارد که باید آن‌‌ها را رعایت کرد. موسسه علمی پژوهشی راد مشاور قصد دارد تا با ارائه خدمات خود توسط گروهی از مجرب ترین محقق ها در تمامی رشته ها شما را در این امر مهم یاری دهد و تا رسیدن به خواسته نهایی که دست یابی به موفقیت و ارائه یک پایان نامه موفق است همراهی کند.

نحوه ی همراهی رادمشاور:

- پس از ثبت درخواست ابتدا یک کارشناس برای پیگیری مداوم کار شما انتخاب خواهد شد و جزئیات درخواست شما بررسی می گردد.

-در صورت نداشتن موضوع برای انجام پایان نامه با مشاوره و همراهی کادری مجرب از محققین در تمامی رشته ها با توجه به رشته و گرایش و همچنین علاقه شما موضوعی از به روز ترین مقالات علمی روز دنیا به شما ارائه خواهد شد(با ارائه مقالات بیس روز و همچنین سرچ در ایران داک دغدغه ی تکراری بودن موضوع نخواهید داشت). در حالی که موضوع پیشنهادی توسط شما عنوان شده باشد محققین ما موضوع را بررسی و در صورت امکان انجام شما را تا آخرین مرحله همراهی خواهند کرد

-پس از تایید موضوع نگارش پروپزال و سپس فصول یک و دو شما با توجه به استاندارهای دانشگاهی که در آن مشغول به تحصیل هستید انجام خواهد شد. مرحله به مرحله ی کار با توجه به تایید شدن کامل فصول و بخش های قبل صورت خواهد گرفت. از این رو بی شک پایان نامه ای بی نقص و موفق خواهید داشت.

-تمامی قسمت های شبیه سازی و کدنویسی پایان نامه توسط محققین مسلط در آن زمینه صورت خواهد گرفت.

در طول تمامی مراحل انجام پایان نامه تا انتها زنجیره ی ارتباط محقق و کارشناس پیگیری کننده ی پروژه ی شما و شما به طور مداوم ادامه خواهد داشت.

 

پس از جمع آوری داده ها پروژه شما را به محققی که بر روش های آماری و تمامی نرم افزار ها تحلیل تسلط دارد می سپاریم و با توجه به موضوع تحقیق ابتدا فصل سوم و سپس فصل چهارم را انجام می دهد. با توجه به نتیجه بدست آمده در فصل چهارم و همچنین با نگاهی بر پیشینه که در فصل دوم ،فصل پنجم که یکی از مهم ترین قسمت های پایان نامه می باشد تکمیل می شود. در نهایت منابع بر اساس استاندارد APA نوشته می شود.

پس از انجام این فصل، کل پایان نامه با استفاده از نرم افزار ویراستیار بررسی می شود. و توسط یک محقق دیگر بار دیگر بررسی می شود تا اگر نکته ای یا ایرادی در پایان نامه باشد برطرف شود.

 

 

JoomShaper