ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

انجام پایان نامه رشته آمار گرایش آماربیمه

علم آمار کاربرد علمي مباني رياضي براي جمع آوري، تجزيه وتحليل و ارائه اطلاعات ارقامي مي باشد. آمار گران با بکار بردن دانش رياضيشان در طراحي مطالعات وتحقيقات ؛ جمع آوري، پردازش و تجزيه و تحليل اطلاعات ؛ و تفسير نتايج ؛ در پژوهشهاي علمي شرکت ميکنند. متخصصين آمار اغلب دانششان در روشهاي آماري را در علوم گوناگوني مانند زيست شناسي، اقتصاد، مهندسي، پزشکي، بهداشت عمومي، روانشناسي، بازار يابي، آموزش و ورزش بکار ميگيرند.که در ميان اين اختراعات و اکتشافات علم آمار نيز پس از اختراعات مهمي مثل ترانزيستور و کامپيوتر و قبل از ليزر قرار داشت. البته حضور علم آمار در اين فهرست چيز عجيبي نيست چون جهان امروز، جهان مديريت اطلاعات است و بخش عظيم اطلاعات نيز در هر علم، رشته، سازمان يا مرکز شامل اعداد و ارقام مي‌شود که در مرحله جمع‌آوري و تجزيه و تحليل اين اعداد و ارقام علم آمار مورد نياز است. براي مثال هنگام آزمايش تأثير يک داروي جديد،‌ انتخاب يک نوع بذر در بين بذرهاي مختلف، مقايسه کيفيت دو روش تدريس در آموزش زبان، کنترل کيفيت محصولات، تعيين حق بيمه، پيش‌بيني نرخ ارز، نظرسنجي و پيش‌بيني انتخابات،‌تعيين نرخ بيکاري، تعيين شاخص هزينه خانوار، تأثير و رابطه افسردگي بر تحصيل، نياز به تحقيقات آماري داريم.امار گران تصميم مي گيرند که ازکجا و چگونه داده ها را جمع آوري کنند، نوع و تعداد گروه هاي نمونه را مشخص مي کنند و به تهيه پرسشنامه هاي تحقيقي يا فرمهاي گزارشي ميپردازند. آنها همچنين دستورالعمل هائي براي کارکناني که بهجمع اوري و جدول بندي اطلاعات مي پردازند، تهيه مي کنند. در نهايت آمارگران با بکارگيري نرم افزارهاي رايانه اي به تجزيه و تحليل، تفسير و جمع بندي اطلاعات مي پردازند.

کارشناسی ارشد آمار بیمه نیز همانند آمار کاربردی گرایشی است که دانشجویان کمتر رغبت دارند تا این رشته را انتخاب نمایند و به دانشجویانی که به دروس محض آمار علاقه ندارند پیشنهاد می ­شود که این رشته را انتخاب کنند. به کسانی که سعی در گرفتن مدرک به منظور وارد شدن به بازار کار و به خصوص شرکت­های بیمه را دارند، پیشنهاد می ­شود که در گرایش آمار بیمه ادامه تحصیل دهند. همچنین لازم به ذکر است که امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری تحت عنوان آمار بیمه در ایران امکان­پذیر نیست. هدف از رشته آمار بیمه تربیت افرادی است که توانایی تجزیه و تحلیل و مدل سازی برای مسائل آمار و احتمال در زمینه بیمه را داشته باشند. فارغ التحصیلان رشته آمار بیمه مدل های ریاضی برای فضاهای غیرحتمی طرح می کنند. مثل ارزش گذاری برای محصولات و قراردادهای بیمه ای، ارزیابی محصولات مالی و مدیریت ریسک مالی . آن‌ها به تصمیم‌گیری‌های یک موسسه بازرگانی کمک می‌کنند تا موسسه مذکور با توجه به سرمایه‌گذاری‌ها، اوراق قرضه و … به کار خود به ادامه دهد.

 

به رشته آمار بیمه آمار اکچواری هم می گویند. اكچوئرها افرادي هستند كه براساس تخصص هايي كه در زمينه صنعت خاصي دارند، توانايي انجام محاسبات و برآوردهاي مالي مربوط به آن صنعت را دارند و به بررسي تعادل بين درآمد و هزينه در سال هاي آتي مي پردازند.

 

با توجه به اهمیت و دشواری این رشته ما به دانشجویان رشته آمار توصیه میکنیم برای تدوین وانجام پایان نامهانجام پایان نامه ارشد و یا دکتری از مشاوره تخصصی موسسه رادمشاور بی بهره نمانند. ما در این حوزه این اطمینان را به شما خواهیم داد که متخصصین و  مشاورین در تمامی مراحل تعیین موضوع, نگارش پروپزال, انجام پایان نامهشما اولا تمامی اطلاعات لازم را برای دفاع قوی از پایان نامه را در اختیار شما قرار داده و تمامی اطلاعات را به شکل امانت نزد خود بدانند. در صورت ایجاد هرگونه سوال می توانید طی مراحل پایان نامه با مشاور و کارشناس خود صحبت کنید و یا به صورت آنلاین در ارتباط باشید. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه انجام پروژه های تحقیقاتی و دانشجویی، متخصصان ما در موسسه علمی-تحقیقاتی رادمشاور قادرند شما را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال، انجام پایان نامه و … همراهی نمایند.

 

JoomShaper