ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

انجام پایان نامه رشته اقتصاد گرایش اقتصاد بازرگانی

در دانشگاه اقتصاد را اینگونه تعریف می‌کنند: علم تخصیص منابع محدود برای نیازهای نامحدود. بطور کلی بحث در این علم بر سر آن است که نحوه تخصیص بهینه این منابع چگونه است.
در یک تعریف کلی‌تر اینگونه می‌توانیم بگوییم که علم اقتصاد مطالعه علمی جنبه‌های گوناگون رفتار اقتصادی انسان است. به این خاطر علم اقتصاد جزو علوم اجتماعی محسوب می‌شود ، درست نظیر جامعه‌شناسی ، علم سیاست یا روان‌شناسی، علم را معمولا بخش نظام‌یافته‌ (روشمند) شناخت بشری می‌دانند اما تعریف علم بسی فراتر از این است. در این معنا علم به دنبال به دست دادن یک تبیین معقول و منطقی از روابط و پیوندهای میان پدیده‌های مشاهده‌پذیر و همچنین استخراج قوانین فراشمول برای پیش‌بینی رویدادهایی است که تحت شرایط معین رخ می‌دهند. به طور خلاصه سروکار علم با تبیین، استخراج قانون فراشمول و پیش‌بینی رویدادها است.
علم اقتصاد از جنبه‌های مختلفی قابل بررسی است. آنچه باعث شده است این علم جزو علوم انسانی بیاید، سروکار داشتن با رفتار اقتصادی انسان‌هاست، این خود باعث پیوند اقتصاد با فلسفه می‌شود که جنبه نظری اقتصاد است. اما آنچه باعث پیوند این علم با ریاضی و آمار شده است، جنبه کاربردی اقتصاد است که بسیار وسیع‌تر از جنبه نظری آن است.

در سالهاي‌ اخير ضرورت‌ توجه‌ بيشتر به‌ اين‌ رشته‌ به‌ دليل‌ نياز مبرم‌ سازمانهاي‌ دولتي‌ و نيز بخش‌ خصوصي‌، موجب‌ شده‌ است‌ تا ظرفيت‌ پذيرش‌ و تعداد دانشگاههايي‌ كه‌ در اين‌ رشته‌ دانشجو مي‌پذيرند افزايش‌ يابد. رشته‌ علوم‌ اقتصاد بازرگانی‌ از معدود رشته‌ هايي‌ است‌ كه‌ از سه‌ گروه‌ آزمايشي‌ در آزمون‌ سراسري‌ دانشجو مي‌پذيرد. 

یک مؤسسه توانمند بخش خصوصی نمی تواند فاقد کارشناس اقتصادی باشد. معمولاً کارخانجات و کارگاه هایی که به صورت سنتی اداره می شوند فاقد کارشناس اقتصاد بازرگانی هستند ولیکارخانجات مدرن که به صورت علمی اداره می شوند حتماً نیازمند یک کارشناس مجرب امور اقتصادی هستند.در حال حاضر در کل رشته های تحصیلی به جز دو رشته کامپیوتر و حسابداری. مشکل اشتغال وجود دارد. برای فارغ التحصیلان این رشته با رشته های حتی فنی، پزشکی تفاوتی وجود ندارد البته حسن گرایش بازرگانی این است که فارغ التحصیلان این گرایش می توانند در زمینه حسابداری هم فعالیت کنند.

اقتصاد بازرگانی یکی از شاخه های کاربردی اقتصاد است که در آن دانشجو با جنبه های توصیفی و تحلیلی مدیریت تولید، مدیریت بازاریابی و کاربردهای آن، قوانین و مقررات مالیات در ایران، انواع حسابرسی و اصول حسابداری آشنا می شود. همچنین با استفاده از یک سری مدل های تصمیم گیری و متدهای کمی، تعیین خط مشی مطلوب را در مسائلی که یک مدیر با آن مواجه می شود، فرا می گیرد.

 

 با توجه به اینکه تعیین موضوع و نگارش پروپزال و نیز انجام پایان نامه به طور کلی برای برخی از دانشجویان این رشته دارای دشواری و  نگرانی است و بنابر ما توصیه میکنیم که برای نگارش پایان نامه و انجام پایان نامه با موسسه رادمشاور تماس گرفته و از مشاوره متخصصین برجسته ما در امر انجام پروپزال و پایان نامه بهره ببرید. موسسه رادمشاور ارائه دهنده کلیه خدمات انجام پروپزال و پایان نامه می باشد. متخصصین و مشاورین ما دارای تجریه کافی و دانش فنی کامل نسبت به تمامی زوایای نگارش پروپزال, انجام پایان نامه, انجام پایان نامه ارشد و دکتری هستند و در نهایت کار شما دانشجوی عزیز را آسان می نمایند. تحلیل آماری پایان نامه ارشد و دکترا و در کل انجام پایان نامه کاریست دشوار و طاقت فرسا. مشاورین و متخصصین ما دارای تحصیلات عالی در این زمینه بوده و می توانند این کار را در بالاترین سطح کیفی برای شما دانشجویان عزیز انجام دهند.

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه های نگارش پروپزال, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری متخصصان ما در موسسه علمی-تحقیقاتی رادمشاور قادرند شما را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال، اجرای پایان نامه و … همراهی نمایند. 

JoomShaper