ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

انجام پایان نامه مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی

هدف ، تربیت کارشناسانی است که توانایی تجزیه و تحلیل و حل مسایلی مانند برنامه‏ریزی و کنترل تولید، کنترل کیفیت، افزایش کارآیی تولید و طرح ریزی واحدهای تولیدی را داشته باشند.

توليد صنعتي عبارت است از فن بکار­گيري مهارتهاي تکنيکي اقتصادي و استفاده موثر و نظام يافته از نيروي انساني، زمان، ماشين­آلات و تجهيزات، سرمايه، ساختمان و مواد بمنظور توليد کالا با کيفيت و کميت مطلوب. مجموعه کارشناسي توليد صنعتي به منظور تربيت کارشناساني تدوين شده است که بتوانند به تجزيه و تحليل و حل مسائلي از قبيلبرنامه­ريزي و کنترل توليد، کنترل کيفيت، افزايش کارآئي توليد و طرح­ريزي واحدهاي توليدي بپردازند.

بررسی مسایل تولیدی به صورت نظام یافته و ارایه راه حل، تأمین مواد اولیه و نیمه ساخته، بهره گیری مناسب از فضا، تجهیزات، نیروی انسانی و زمان، برنامه ریزی تولید، طرح مناسب روش کار، کنترل کیفیت آماری محصولات، افزایش کارایی تولید و پایین آوردن قیمت تمام شده، ارایه طرح های توسعه کارخانه و... . به عبارتی دیگر، فارغ التحصیلان این گرایش، در بخش های مهندسی تولید، مهندسی صنایع، برنامه ریزی و کنترل تولید، طرح و توسعه کارخانجات و مؤسسات تولیدی و نیز واحدهای ستاد طرح و برنامه و بهره برداری و وزارتخانه های مربوطه (وزارت صنایع) می توانند به کار بپردازند.

از آنجایی که این رشته مهندسی صنایع دارای گرایشات مختلف و گستردگی فراوانی در موضوعات و مباحث مطرح شده دارد بنابر این دانشجو در امر انتخاب موضوع پروپزال و  پایان نامه ارشد و دکتر ودر نهایت انجام پایان نامهانجام پایان نامه ارشد و دکتری دچار سردرگمی و نگرانی است. با توجه به پیچیدگی این رشته و مشکلاتی که دانشجو برای ارائه موضوع پایان نامه و انجام پایان نامه دارد توصیه میکنیم این مسئله را تماما به کارشناسان و متخصصان بسیار خبره ما واگذار کرده تا ایشان در تمامی مراحل پیشنهاد موضوع, ارائه مقاله بیس, نگارش پروپزال,انجام تحقیقات و انجام پایان نامه شما را راهبری کرده تا در نهایت بتوانید بدون تحمل استرس با نمره بالا دفاع کنید. برای استفاده از مشاوره رایگان متخصصین ما روی دکمه سفارش کلیک کرده و اطلاعات خود را تکمیل کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

JoomShaper