ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

انجام پایان نامه سازه های دریایی

مهندسی سازه های دریایی درباره انواع سازه های دریایی اعم از ساحلی ، فراساحلی و تجهیزات زیر دریا بحث می کند. این رشته به مسائل مربوط به ساخت و طراحی سازه‌های مختلف دریایی ساحلی ، فراساحلی و تجهیزات زیر دریا مانند انواع سکوها، اسکله‌ها، بندرها، موج شکن ها، دیوارهای ساحلی و تأسیسات حفاظتی سواحل، ستون های مهاربند و تأسیسات بندری مسائل ساحلی و معماری چیدمان تجهیزات دریا ،طراحی آنها در کف دریا با توجه به شرایط آن می پردازد.

سازه های دریایی دربرگیرنده طیف وسیعی از سازه ها هستند که با اهداف متنوع و مختلفی احداث می گردند. در یک تقسیم بندی کلی می توان این سازه ها را به دو گروه سازه های ساحلی و سازه های فراساحلی تقسیم نمود

 کارشناسی ارشد سازه ‏های دریایی یکی از شاخه‏ های دوره کارشناسی ارشد "رشته مهندسی عمران" است که در زمینه تحلیل و طراحی سازه ‏هایی که عمدتاً در کارهای دریایی بكار برده می‏شوند، فعالیت دارد. این دوره کارشناسی ارشد بصورت مجموعه ‏ای آموزشی پژوهشی، با تاکید بر آموزش مرکب از دروس نظری، کاربردی آزمایشگاهی و برنامه تحقیقاتی ارائه می‏شود. 

هدف دوره کارشناسی ارشد سازه‏ های دریایی بعد از انجام پایان نامه توسط دانشجو این است که افرادی تربیت شوند که با شناخت کافی از اصول طراحی سازه ‏ها و نیز آشنایی با کارهای دریایی قادر به انجام خدمات زیر باشند:

الف: تحلیل و طراحی سازه‏ هایی که در این صنعت به کار می‏روند.

ب: نظارت  بر اجرای پروژه ‏های تخصصی در این زمینه.

ج: تحقیق و ارائه طریق در مورد مسائلی که در این زمینه با آن رو به رو می‏شوند.

پروژه ‏های تخصصی که زمینه فعالیت این کارشناسی ارشد است شامل:

انواع اسکله‏ ها (نوع شمع و عرشه – صندوقه‏ای وزنی – شناور) انواع موج ‏شکن، انواع سکوهای دریایی، دیوارهای ساحلی و تاسیسات حفاظتی سواحل، ستونهای مهاربند و کلیه تاسیسات بندری می‏باشند.

گرایش ها

گرایش سازه های دریایی به دو بخش مهندسی سواحل و مهندسی سازه‌های فراساحل تقسیم می شود. در ایران این دو گرایش در غالب مجموعه با نام سازه های دریایی ارایه می شود

گرایش مهندسی سواحل

این شاخه از مهندسی سازه های دریایی به طراحی و ساخت انواع سازه‌های ساحلی نظیر موج شکن ها و انواع اسکله ها و خطوط لوله ساحلی و همچنین بررسی پاسخ ساحل به تغییرات حاصله (مدیریت سواحل) می‌پردازد.

گرایش مهندسی سازه های فراساحلی

این شاخه از مهندسی سازه های دریایی به طراحی و ساخت سازه های دور از ساحل و درآبهای عمیق مانند سکوهای نفتی، سکوهای تفریحی، پایانه های فراساحلی، سکوهای بادی و خطوط لوله کف دریا در آبهای عمیق پرداخته می شود.

-مشاوره انتخاب موضوع تهیه پروپوزال مقاله علمی پژوهشی و ISI و SPE  و انجام پایان نامه مهندسی سازه های دریایی

-پیشنهاد موضوع پایان نامه سازه های دریایی

 -انجام پایان نامه ارشد سازه های دریایی

 -پیشنهاد مقاله بیس و انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد سازه های دریایی

  - مشاوره انتخاب موضوع تهیه پروپوزال مقاله علمی پژوهشی و ISI و SPE  و انجام پایان نامه سازه های دریایی

 -پیشنهاد موضوعات جدید و به روز دنیا برای انجام پایان نامه ارشد سازه های دریایی

 از آنجایی که این رشته مهندسی سازه های دریایی دارای گرایشات مختلفی است بنابر این دانشجو دراین رشته برای امر انتخاب موضوع پروپزال و  پایان نامه ارشد و دکتر ودر نهایت انجام پایان نامهانجام پایان نامه ارشد و دکتری به علت سردرگمی دچار استرس است. با توجه به پیچیدگی این رشته و مشکلاتی که دانشجو برای ارائه موضوع پایان نامه و انجام پایان نامه دارد توصیه میکنیم این مسئله را تماما به کارشناسان و متخصصان بسیار خبره ما واگذار کرده تا ایشان در تمامی مراحل پیشنهاد موضوع, ارائه مقاله بیس, نگارش پروپزال,انجام تحقیقات و انجام پایان نامه شما را راهبری کرده تا در نهایت بتوانید بدون تحمل استرس با نمره بالا دفاع کنید.  در صورت نیاز به مشاوره در زمینه انجام پایان نامه مهندسی سازه های دریایی ، متخصصان ما در موسسه علمی-تحقیقاتی رادمشاور قادر هستند  شما را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال، اجرای پایان نامه, انجام پایان نامه کارشناسی ارشد سازه های دریایی همراهی نمایند. برای استفاده از مشاوره رایگان متخصصین ما روی دکمه سفارش کلیک کرده و اطلاعات خود را تکمیل کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

JoomShaper