ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

انجام پایان نامه مهندسی معماری گرایش معماری داخلی

معماري در واژه به معناي علم بنايي و ابعاد سازي آمده است و معمار به معناي بسيار عمارت كننده آنكه عمارت كند وموجب رونق و تعالي گردد وعمارت نيز به معني آبادي است. واژه های هم ريشه معماري و عمارت نيز همه معنايي از آباداني و زندگي و حيات را می دهند. معمر به معناي طويل العمر، معمر به معناي منزل فراخ با آب و گياه ومردم است. معمور يعني آبادان آباد مسكون و داراي جمعيت از مردمان. 

دركنار ساير گرايش هاي تخصصي موجود در حوزه معماري، دوره كارشناسي ارشد معماري داخلي، با توجه به نياز روزافزون بازار كار وبه منظور تربيت معماران حرفه مند با گرايش طراحي فضاهاي داخلي در سال ١٣٨٦ در دانشگاه هنر تأ سيس شد.
اين دوره آموزشي تنها به چيدمان و يا تزئين فضاهاي داخلي نپرداخته بلكه سعي در آموزش وجوه حرفه معماري با تمركز بيشتر بر فضاهاي داخلي دارد. دانشجويان اين دوره آموزشي علاوه بركسب مهارتهاي عمومي معماري، آشنايي بيشتري با مطالبي چون: بافت، رنگ، نور، صوت، مقياس وتناسب، تركيب بندي وچيدمان، تكنيك ها و روش ساخت درمقياس خرد، تجهيزات، تأ سيسات درفضاهاي داخلي، كيفيت وكارايي مصالح و... خواهند يافت.

رشته کارشناسی ارشد معماری داخلی به بهینه سازی  فضاهای داخلی ساختمان ها به منظور انجام فعالیت های روزانه (زندگی – کار ) می پردازد. معماری داخلی "  آفرینش فضا " است این رشته از سویی همانند معماری یا ساختمان و اجزای آن سروکار داردو از سویی دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تاکید می ورزد. عملگرایی و کار آمد بودن در عین زیبایی مهمترین هدف معماری داخلی است.

رشته تحصیلی معماری داخلی از رشته هایی است که زمینه فعالیت عملی آن را در جامعه می توان به وفور مشاهده کرد. طراحی و معماری داخلی نمایشگاه های بزرگ و کوچک، صحنه آرایی فضای برگزاری سمینارها و جشنواره ها، طراحی و آرایش داخلی فروشگاه های بزرگ و کوچک، هتل ها، ادارات و بانکها، مجتمع های تجاری، خانه های مسکونی، سالن های پایانه ها و فرودگاه ها، احیاء و باز زنده سازی بناهای تاریخی و… همگی مواردی هستند که نیازمند طراح معماری داخلی می باشند.

 

 دانشجویان رشته معماری به علت ماهیت ذاتی این رشته در تحلیل و طراحی و نیز به علت دخل بودن مباحث روانشناختی و جامعه شناسی در انجام پایان نامه معماری باید برای انجام پایان نامه و یا رساله خود دارای سیاست کیفیت بالا و هزینه پایین باشند. همچنین استرس هایی که در امر دفاع و اماده سازی پایان نامه وجود دارد می تواند دانشجو را دچار سردرگمی و آسیب های کند و تهیه و نگارش پروپزال و انجام پایان نامه ارشد و دکتری برای دانشجویان ایجاد استرس و دشواری میکند. بنابراین سپردن انجام پایان نامه ارشد معماری یا دکترا به محققین و متخصص مجرب و باتجربه موسسه رادمشاور در انجام پایان نامه ارشد به علت تخصص و تجربه کافی محققین ما در انجام پایان نامه, انجام پایان نامه ارشد و نگارش و تدوین پایان نامه نتنها استرس را از دانشجو دور کرده بلکه با استفاده از اهرم تجربه پایان نامه دانشجو را در بهترین کیفیت به اتمام خواهند رساند.

 

 

JoomShaper