ثبت سفارش پایان نامه

نام و نام خانوادگی
رشته تحصیلی
شماره تلفن (*)        
ایمیل(*)           
توضیحات بیشتر        

رادمشاور در یک نگاه …

موسسه علمی-تحقیقاتی رادمشاور فعاليتهاي خود را از سال ۱۳۸۷ در انجام پایان نامه, انجام پایان نامه ارشد و دکتری حوزه کامپیوتر آغاز نمود، و همراه با جمعي از فارغ التحصيلان دانشگاههاي معتبر کشور از سال ۱۳۸۹ فعاليتهاي خود را در حوزه های فنی مهندسی و نیز علوم پایه و علوم انسانی گسترش داد. ابتکار، خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات پایان نامه ارشد و دکتری ویژگی بارز ما بطوری که توانسته ایم پاسخگوی نیازها و سلایق مختلف شما دانشجویان عزیز در انجام پایان نامه ارشد و دکتری باشیم. ما با دارا بودن با تجربه ترین کادر متخصص درحوزه فعالیت خود آینده ای درخشان را پیشه روی خود می بینیم.

فعالیتهای ما در تمامی این مدت در عرصه مشاوره و انجام پروژه ها همیشه مبتنی بر قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران بوده و از جمله افتخاراتمان حضور گسترده و با انرژیمان در عرصه سرویس دهی به دانشجویان با وجود تمامی مشکلات موجود در این راه بوده است.همچنین رادمشاور با هدف اعتلای سطح اجرایی دانشجویان عزیز در حوزه فعالیت خود, در بخش آموزش همواره فعال بوده و به عنوان هدف اصلی ،تربیت متخصصین را سرلوحه اهداف خود قرارداده و تا دستیابی به این هدف از هیچ کوششی دست نخواهد کشید.

با افزایش تقاضای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از موسسه علمی تحقیقاتی ما برای ارائه مشاوره و  انجام پایان نامه های خود و همچنین استراتژی ما مبنی بر افزایش کیفیت خدمات ، ما خود را ملزم می کنیم که فعالیت خود را هر چه تخصصی تر و ساختیافته تر از گذشته و متناسب با سطح نیاز جامعه نماییم.

هم اکنون رادمشاور مفتخر است اعلام کند که با دارا بودن تیم بسیار قوی و متخصص متشکل از بیش از ۲۰ استاد یار ، ۵۰ دانشجوی دکتری و قریب به ۱۰۰ فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاههای معتبر کشور و همچنین انجام بیش از 800 پایان نامه ارشد و دکتری اماده ارائه خدمات و مشاوره به دانشجویان عزیز می باشد.

JoomShaper